PIENO CENTRAS Skontaktuj się z nami

NAPISZ DO NAS

Prowadzisz sklep? Restaurację? A może po prostu szukasz produktów spożywczych i chemii w korzystnych cenach? Napisz do nas – z miłą chęcią podejmiemy z Tobą współprace.

Zapraszamy do współpracy producentów i dystrybutorów chcących rozszerzyć dystrybucje swoich produktów w Polsce i innych krajach europejskich.

Pieno Centras

Ul. Sejneńska 18A

16-400 Suwałki

Telefon:

+48 690 894 559

Godziny otwarcia

Od pon do piątku 6-16, sobota 6-14

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma Pieno Centras – główny oddział, Ul. Sejneńska 18A , 16-400 Suwałki. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.

Menu
Translate »