PIENO CENTRAS Asortyment

W każdej hurtowni spożywczej powinno znaleźć się wiele produktów tak, aby klienci mieli, jak największy wybór. Jednak my zwróciliśmy uwagę również na to, aby towary były bardzo różnorodne.

Tradycja, zdrowa żywność, ale też wysoki standard towarów, to kolejne nasze domeny, którymi kierujemy się podczas gromadzenia produktów, które następnie sprzedajemy. Na samym początku nastawiliśmy się przede wszystkim na sprzedaż nabiałową. Jednak potrafiliśmy wyciągnąć wnioski z tej decyzji i przerobiliśmy naszą hurtownię nabiałową w znacznie bardziej ogólną — hurtownię spożywczą. Wynika to głównie z faktu, że oczekiwania naszych nabywców się zmieniły, a my postanowiliśmy się rozwijać i stać się bardziej kompleksowi.

Wszystko to doprowadziło do tego, że możemy pochwalić się asortymentem kompletnym i jednym z najlepszych w całym regionie. Dysponujemy zatem również wędlinami i mięsem najwyższej jakości, które chętnie jest nabywane przez renomowane firmy gastronomicznych i nie tylko. Do tego oferujemy także alkohole wydobywające kwintesencję z wielu potraw i umilające wspólnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi. W razie potrzeby można zakupić w naszej hurtowni także zawsze świeże i zdrowe warzywa. Z kolei dla miłośników zwierząt domowych zaopatrzyliśmy się również w Pet Food. Ponadto istnieje możliwość zakupienia wielu innych artykułów spożywczych. Oprócz artykułów, które można jeść, dostępna jest także u nas chemia niemiecka ciesząca się dużą skutecznością oraz dająca długotrwałe efekty.

Wszystko to sprawia, że nasze produkty stanowią zaopatrzenie niejednego punktu gastronomicznego lub wielu innych miejsc. Wszystko to sprawiło, że dotychczas zaufała nam spora liczba klientów nie tylko z Polski, ale też zza granicy m.in. z Litwy czy Łotwy. To dla nas doskonała motywacja do tego, aby ciągle zwiększać sprzedawany asortyment i znajdować coraz to doskonalsze produkty, które następnie będziemy dostarczać przyszłym dostawcom, aby ciągle powiększać swoje znaczenie na rynku krajowym i zagranicznym.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Ul. Sejneńska 18A

16-400 Suwałki

E-mail:

info@pienocentras.com

Telefon:

+48 690 894 559

Godziny otwarcia:

Od pon do piątku 6-16, sobota 6-14

Menu
Translate »